0

Knihy

Precvičujeme si vybrané slová

Precvičujeme si vybrané slová

pre žiakov druhého stupňa základných škôl a gymnázií s osemročným štúdiom - Príroda

Autor: Renáta Somorová
Vydavateľstvo: IKAR 2019
EAN: 9788055168074

Stretávate sa v textoch s vybranými slovami a stále neviete úplne všetko, dokonca sa kde-tu objavujú vo vašich písomnostiach aj dajaké chybičky?

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - áno

4,95 € Bežná cena 5,50 €
 

Viac o knihe

Stretávate sa v textoch s vybranými slovami a stále neviete úplne všetko, dokonca sa kde-tu objavujú vo vašich písomnostiach aj dajaké chybičky? Pripravili sme pre vás publikáciu, ktorá vám poskytne základné poznatky o vybraných slovách. Postupne sa s vybranými slovami zoznámite, naučíte sa ich, precvičíte si ich, zopakujete a osvojíte si pravopis.

Publikácia Precvičujeme si vybrané slová je pripravená pre tých, ktorí sa chcú zdokonaliť vo vybraných slovách a rozšíriť si slovnú zásobu z vybraných slov. Práve táto cvičebnica je zábavným čítaním a učením sa. Je vhodným doplnkovým materiálom, ktorý umožní žiakom základných škôl dobre si zopakovať a precvičiť pravopis vybraných slov. Nie je určená len pre mladšiu vekovú skupinu, spracovaním a obsahom je určená aj tým, ktorí sa učia pravopis. A pomôže všetkým, ktorí majú záujem písať správne po slovensky.

VYDAVATEĽSTVO IKAR
ROK VYDANIA 2019
ISBN 978-80-551-6807-4
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 80
VÄZBA mäkká
ROZMER 240 × 168 × 5 mm
HMOTNOSŤ -

Ďalšie tituly od autora Renáta Somorová