0

Kategórie

Šéfkuchár v paláci
slovenský

Šéfkuchár v paláci

Jaroslav Žídek - IKAR 2010, EAN: ZL59

9 € Detail
Pohrobok
slovenský

Pohrobok

Štefan Konkol - IKAR 2007, EAN: ZL56

Rišo je vynikajúci žiak, ktorého v škole šikanujú. Doma si na ňom brutálny otčim lieči svoje komplexy. Niet divu, že chlapec by chcel žiť v paralelnom svete. Keď sa však doň dostane, ocitne sa v strede zápasu medzi dobrom a zlom. Podarí sa mu využiť svoje vedomosti človeka 20. storočia a poraziť armádu Temného pána Šajdána?

2 € Detail
Agnes
slovenský

Agnes

Peter Stamm - IKAR 2005, EAN: ZL57

Rozprávačom románu Petra Stamma je švajčiarsky autor literatúry faktu, ktorý sa v Chicagu zoznámi s oveľa mladšou fyzičkou Agnes. Obaja osamelí ľudia sa do seba zaľúbia a začnú spolu žiť. Keď Agnes, ktorá má rada umenie, zistí, že jej priateľ kedysi písal beletriu, poprosí ho, aby začal písať príbeh o nej. Spočiatku to odmieta, no napokon súhlasí.

2 € Detail
Alica a... Dosť dobrí kamoši
slovenský

Alica a... Dosť dobrí kamoši

Karen McCombieová - FRAGMENT 1970, EAN: ZL58

Tešíte sa na ďalšie trampoty hrdinky? V ďalšom dosť dobrom príbehu rieši Alica problémy so svojou najlepšou priateľkou Sandie, ktorá sa k nej začne z ničoho nič správať čudne. Do toho jej začne každý deň volať Kyrin nápadník! Ako má Alica v tomto blázinci vymyslieť niečo `kloudného` na Maškarný ples? Vtipný text je písaný formou denníka.

2 € Detail
10 minút 10 mesiacov 10 rokov
slovenský

10 minút 10 mesiacov 10 rokov

Suzy Welchová - IKAR 2008, EAN: 9788055122236

Info o stave knihy: zažltnuté strany Princíp 10-10-10 vám pomôže pri akomkoľvek rozhodnutí. Sú vaše rozhodnutia správne? Alebo beriete do úvahy len výhody v danej chvíli a konáte tým proti svojim najlepším zámerom? Keď čelíte akejkoľvek dileme, stačí si položiť tri otázky: Aké budú dôsledky môjho rozhodnutia o 10 minút, o 10 mesiacov a o 10 rokov?

4,25 € Detail
Vládkyňa krvi
slovenský

Vládkyňa krvi

Andrei Codrescu - IKAR 2007, EAN: 9788055115252

Info o stave knihy: bez chyby Uhorská grófka Alžbeta Bátoriová (1560 - 1613) bola krásna, bohatá a vzdelaná. Ľudia ju zbožňovali. Vlastná zložitá povaha, mrzutosť a zvrátenosť z nej však spravili pravdepodobne najhroznejšiu vrahyňu v dejinách. .. Keď sa v šestnástich rokoch dostala k moci, začala sa oddávať hýreniu.

5,95 € Detail
Strom janičiarov
slovenský

Strom janičiarov

Jason Goodwin - IKAR 2008, EAN: 9788055115177

Info o stave knihy: bez chyby Príbeh plný napätia a zvratov, kde sa na začiatku objaví mŕtve dievča, nás privádza do Istanbulu tridsiatych rokov 19. storočia, do čias, keď sa Osmanská ríša ocitla na prahu novej éry. Symboly tej starej miznú alebo upadajú do nemilosti, iné prežívajú. Tajne i verejne.

3 € Detail
Zasľúbená krajina
slovenský

Zasľúbená krajina

David Hewson - IKAR 2008, EAN: 9788055117652

Info o stave knihy: bez chyby Ušiel z cely smrti, aby čelil ešte väčšej hrôze. Bierce, bývalý policajt, je odsúdený za vraždu manželky a syna, ktorých údajne ubil na smrť kladivom. Na onen osudný deň si nepamätá - sám netuší, či je naozaj vinný. Dvadsaťtri rokov čaká v cele smrti na popravu. Krátko pred popravou ho náhle z nevysvetliteľných príčin prepustia.

4,25 € Detail
Jas mesiaca
slovenský

Jas mesiaca

Lian Hearnová - IKAR 2006, EAN: 9788055111803

Info o stave knihy: zažltnuté strany Takeo Otori a Kaede Shirakawa sú teraz manželia a sú odhodlaní ešte väčšmi posilniť svoje panstvá. Ich rýchly sobáš rozzúri Daiičiho Araia, veľmoža, ktorý ovláda väčšinu Troch krajín, a urazí šľachtica pána Fudžiwaru, ktorý považoval Kaede za svoju snúbenicu.

4,17 € Detail
Spravodliví
slovenský

Spravodliví

Sam Bourne - IKAR 2006, EAN: 9788055113364

Info o stave knihy: bez chyby Dve vraždy na opačných koncoch Ameriky, jedna v newyorskej bočnej uličke, druhá v lesoch Montany. Séria vrážd po celom svete, od preplnených bedárskych štvrtí Indie až po nádherné pláže Kapského mesta. Súvislosť je vylúčená.

4,25 € Detail
Trhlina
slovenský

Trhlina

Alica Bartková - Forza Music 2014, EAN: 9788089359639

Info o stave knihy: jemne poškrabaný prebal Slnko kdesi pod obzorom, zasneženú krajinu osvetľuje polárna žiara. V diaľke bliká zopár svetiel, naznačujúcich ľudské príbytky ponorené v snehu. Som na mieste, kde noc nekončí. Toto ma vždy lákalo. Takto si predstavujem ideálny zvyšok svojho života kedysi v budúcnosti.

4 € Detail
Gwind: Nezabiješ?
slovenský

Gwind: Nezabiješ?

Lívia Hlavačková - IKAR 2013, EAN: 9788055136103

Info o stave knihy: bez chyby Pre vysokoškoláčku Annu je vražda čosi nepredstaviteľné. Keď sa však náhle objaví vo zvláštnom svete a zajmú ju nájomní vrahovia, zabíjanie je odrazu neželanou súčasťou jej života. Ak chce prežiť, musí zabudnúť na mnohé z toho, čomu dovtedy verila. Odhaľuje život, city a motiváciu vrahov.

2,39 € Detail
Trištvrte na jeseň
slovenský

Trištvrte na jeseň

Ľuboš Zeman - IKAR 2000, EAN: 9788055101408

Info o stave knihy: poškrabaný roh Knižka popových textov a poézie prináša výber z pesničkového diela pre Vaša Patejdla, Roba Grigorova, skupinu Elán...

1,96 € Detail
Konec hlídky
český

Konec hlídky

Stephen King - BETA 2015, EAN: ZL50

Info o stave knihy: jemná ryha na zadnej strane prebalu. Napínavý román Konec hlídky je velkolepým závěrem detektivní trilogie, která se stala bestsellerem deníku New York Times a jejíž první dvě části – Pan Mercedes a Právo nálezce – v nakladatelství Beta nedávno vyšly.

10 € Detail
Desiaty kruh
slovenský

Desiaty kruh

Jodi Picoultová - IKAR 1970, EAN: ZL49

Info o stave knihy: kniha má zažltnuté strany. Dych vyrážajúci a výborne vyrozprávaný príbeh o dospievajúcej dievčine, ktorú znásilnili. Svoju situáciu rieši útekom do mrazivej tundry, kde sa ľudia môžu stratiť, ak im na tom záleží. Pre jej otca, Daniela, úspešného výtvarníka a autora komiksov, je dcéra Trixie svetlom života. Je jeho inšpiráciou.

4,25 € Detail
Volkův stín
český

Volkův stín

Brent Ghelfi - BB ART 2007, EAN: ZL52

Info o stave knihy: kniha má zažltnuté strany a poškrabaný prebal. Když v moskevské centrále ropné společnosti vybuchne bomba a zaměstnanci jsou zadrženi jako rukojmí, zavládne všeobecné přesvědčení, že čin mají na svědomí čečenští separatisté. Plukovník Alexej Volkov, přezdívaný Volk dostane jednoznačný rozkaz: neváhat, nevyjednávat, střílet.

2 € Detail
Poklad
český

Poklad

Douglas Preston; Lincoln Child - BB ART 2007, EAN: ZL38

Info o stave knihy: kniha má zažltnuté strany a pokrčené kraje prebalu.

2 € Detail
Otevřená sezóna
český

Otevřená sezóna

C. J. Box - BB ART 2005, EAN: ZL37

Info o stave knihy: kniha má zažltnuté strany. Ve wyomingském okresu Twelve Sleep, kde se téměř všichni obyvatelé věnují lovu, nepatří osoba revírníka k nejpopulárnějším. A zejména takový, jako je Joe, který odmítá přijímat úplatky a přimhouřit oko, má k oblíbenosti daleko.

2 € Detail
McNallyho výzva
český

McNallyho výzva

Lawrence Sanders - BB ART 2004, EAN: ZL39

Info o stave knihy: kniha má zažltnuté strany. Ve floridském Palm Beach zemře bohatá vdova a zanechá po sobě obrovské jmění a pohledného dědice. Soukromý detektiv Archy McNally však nejprve musí odpovědět na otázku, kdo je vlastně kdo.

3 € Detail
Dvojitá léčka
český

Dvojitá léčka

Michael A. Hawley - BB ART 2004, EAN: ZL44

Info o stave knihy: kniha má zažltnuté strany. Den díkůvzdání klepe na dveře, když v Seattlu dojde k zabití mladé studentky. Případ, který zpočátku vypadá jako vražda s jasným motivem, zamotá nalezení malého množství kokainu, skrýše s milionem dolarů a fotografie dívčina milence – detektiva z protinarkotického oddělení – v domě, kde k zločinu došlo.

3 € Detail