0

O nás

Predajom kníh sa zaoberáme od roku 2000, kedy bolo založené kníhkupectvo PERGAMEN v Senci. Naše skúsenosti v danej oblasti však siahajú ďaleko do minulosti, ešte pred vznikom kníhkupectva.

V súčasnosti prevádzkujeme dve kamenné kníhkupectvá a jeden internetový obchod.

Medzi najstaršie kníhkupecké obchody v Bratislave sa zaraďuje naše kamenné kníhkupectvo ACADEMIA. Patrí k neodmysliteľnému koloritu Bratislavy, predovšetkým Štúrovej ulici, kde sa nachádza. Bolo tam odjakživa a patrí tam, tak ako k Štúrovej ulici patrí Univerzita Komenského alebo hotel Krym. Tento obchod bol nejednou zastávkou našich rodičov a prarodičov. Už niekoľko generácii navštevuje tento knižný obchod aby si mohlo zakúpiť dobrú knihu alebo vybrať odbornú literatúru, ktorú práve potrebuje.

Druhým našim kamenným obchodom je kníhkupectvo PERGAMEN na Vajanského ulici v Senci – ide o kníhkupectvo rodinného typu, kde zákazníci zo širokého okolia vždy nájdu bohatú ponuku knižných produktov.

Od roku 2008 prevádzkujeme internetové kníhkupectvo KNIHOMOL, kde okrem kníh, ktoré tvoria hlavný sortiment zákazníkom ponúkame aj hudbu, puzzle a spoločenské hry. Klientom ponúkame možnosť poslať objednaný tovar poštou na ich adresu alebo odobrať si vybrané tituly v našich kamenných obchodoch. Cieľom nášho snaženia je ponúknuť čo najširší záber titulov z knižného spektra a možno aj čosi na viac...

Tešíme sa na Vami prejavenú dôveru. Zhmotníme ju v podobe dobrej knihy, ktorá obohatí Vašu knižnicu.