0

Knihy

O nás

Predajom kníh sa zaoberáme od roku 2000, kedy bolo založené kníhkupectvo PERGAMEN v Senci. Naše skúsenosti v danej oblasti však siahajú ďaleko do minulosti, ešte pred vznikom kníhkupectva.

V súčasnosti prevádzkujeme dve kamenné kníhkupectvá a jeden internetový obchod.

Medzi najstaršie kníhkupecké obchody v Bratislave sa zaraďuje naše kamenné kníhkupectvo ACADEMIA. Patrí k neodmysliteľnému koloritu Bratislavy, predovšetkým Štúrovej ulici, kde sa nachádza. Bolo tam odjakživa a patrí tam, tak ako k Štúrovej ulici patrí Univerzita Komenského alebo hotel Krym. Tento obchod bol nejednou zastávkou našich rodičov a prarodičov. Už niekoľko generácii navštevuje tento knižný obchod aby si mohlo zakúpiť dobrú knihu alebo vybrať odbornú literatúru, ktorú práve potrebuje.

Druhým našim kamenným obchodom je kníhkupectvo PERGAMEN na Vajanského ulici v Senci – ide o kníhkupectvo rodinného typu, kde zákazníci zo širokého okolia vždy nájdu bohatú ponuku knižných produktov.

Od roku 2008 prevádzkujeme internetové kníhkupectvo KNIHOMOL. V ponuke internetového obchodu nájdete širokú škálu odbornej ale aj komerčnej literatúry, učebnice pre základné a stredné školy, vysokoškolské skriptá slovenských a českých vysokých škôl. Klientom ponúkame možnosť poslať objednaný tovar poštou na ich adresu alebo odobrať si vybrané tituly v našich kamenných obchodoch. Cieľom nášho snaženia je ponúknuť čo najširší záber titulov z knižného spektra a možno aj čosi na viac...

Tešíme sa na Vami prejavenú dôveru. Zhmotníme ju v podobe dobrej knihy, ktorá obohatí Vašu knižnicu.