0

Knihy

Montessori Spoznávam a objavujem svet

Montessori Spoznávam a objavujem svet

Môj zošit precvičovania

Autor: Coline Creton
Vydavateľstvo: Svojtka 2022
EAN: 9788056708521

V zošite na princípoch pedagogiky Montessori sa dieťa hravo a bližšie zoznámi s ríšou zvierat a rastlín, farbami, materiálmi, orientáciou v čase a priestore. Vďaka tomuto zošitu Montessori a priloženým materiálom bude dieťa objavovať okolitý svet a naučí sa orientovať v priestore a čase.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - áno

8,91 € Bežná cena 9,90 €
 

Viac o knihe

V zošite na princípoch pedagogiky Montessori sa dieťa hravo a bližšie zoznámi s ríšou zvierat a rastlín, farbami, materiálmi, orientáciou v čase a priestore.

Vďaka tomuto zošitu Montessori a priloženým materiálom bude dieťa objavovať okolitý svet a naučí sa orientovať v priestore a čase. Pomocou tematických vzdelávacích aktivít bude dieťa objavovať a učiť sa rozlišovať rôzne materiály a farby. Naučí sa orientovať v čase a určovať i rozpoznávať jednotlivé ročné obdobia, precvičí si priestorové myslenie a vnímanie v úlohách s trojrozmernými telesami a pustí sa aj do objavovania okolitého sveta a ríše zvierat i rastlín. Obrázky, kartičky a šablóny na vystrihnutie na konci zošita umožnia dieťaťu nové znalosti lepšie uchopiť, spracovať a predovšetkým pochopiť. Tento zošit ponúka prostredníctvom mnohých hier inšpirovaných pedagogikou Montessori (radenie, triedenie, porovnávanie...) úžasné zoznámenie sa s okolitým svetom a prírodou pre deti vo veku 3 - 6 rokov. Na vykonávanie činností uvedených v zošite a osvojenie si učebných pravidiel pedagogiky Montessori môže dieťa používať materiály na konci zošita.
Knižka s prvkami Montessori.

VYDAVATEĽSTVO Svojtka
ROK VYDANIA 2022
ISBN 978-80-567-0852-1
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 72
VÄZBA mäkká
ROZMER 252 × 211 × 8 mm
HMOTNOSŤ 305 g

Ďalšie tituly od autora Coline Creton