0

Knihy

V zajatí narcizmu

V zajatí narcizmu

Odhaľte vysoko toxické vzťahy a osloboďte sa od nich

Autor: Robert Tomšik
Vydavateľstvo: GRADA 2023
EAN: 9788080905545

Posledné výskumy uvádzajú, že v súčasnosti sa v spektre narcistickej poruchy osobnosti môže nachádzať až 20 % bežnej populácie. Toxické správanie narcistických osobností rozvracia manželstvá, rodinné aj priateľské vzťahy, komunity, pracovné prostredie, v niektorých prípadoch narcisti dokážu svoje obete dohnať až k samovražde.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - áno

12,74 € Bežná cena 15 €
 

Viac o knihe

Posledné výskumy uvádzajú, že v súčasnosti sa v spektre narcistickej poruchy osobnosti môže nachádzať až 20 % bežnej populácie. Toxické správanie narcistických osobností rozvracia manželstvá, rodinné aj priateľské vzťahy, komunity, pracovné prostredie, v niektorých prípadoch narcisti dokážu svoje obete dohnať až k samovražde. Nie nadarmo je narcizmus považovaný za súčasť modelu temnej triády (psychopatia, machiavelizmus, narcizmus).
V tejto knihe sa dozviete, ako vo svojom okolí rozpoznať ľudí s narcistickými tendenciami či osobnosťou a vymaniť sa zo vzťahu s nimi. Zistíte, čo je to syndróm narcistického zneužívania, narcistická zrada, aký je cyklus vzťahu s narcistom, kto sú jeho ideálne obete a čo robiť, keď sa ocitnete vo vzťahu s narcistom. A nakoniec možno zistíte, že vzťahy nie sú vôbec komplikované... ak v nich nie ste s narcistom.

VYDAVATEĽSTVO GRADA
ROK VYDANIA 2023
ISBN 978-80-8090-554-5
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 200
VÄZBA mäkká
ROZMER 207 × 147 × 12 mm
HMOTNOSŤ 262 g

Ďalšie tituly od autora Robert Tomšik

V zajatí narcizmu

V zajatí narcizmu

Robert Tomšik

12,74 € GRADA 2023