0
Skutočný Anthony Fauci

Skutočný Anthony Fauci

Bill Gates, Big Pharma a globálna vojna o demokraciu a verejné zdravie

Autor: Robert F.Kennedy Jr.
Vydavateľstvo: Torden, s.r.o. 2022
EAN: 9788082231062

Kniha SKUTOČNÝ ANTHONY FAUCI No.1 na AMAZONE, NEW YORK TIMES, WALL STREET JOURNAL a USA TODAY. NÁRODNÝ BESTSELLER. Veľké farmaceutické médiá presvedčili milióny Američanov, že Dr. Anthony Fauci je hrdina. On taký vôbec nie je. Ako riaditeľ národného inštitútu pre alergiu a infekčné choroby ((NIAID), Dr.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - nie

29,23 € Bežná cena 32,48 €
 

Viac o knihe

Kniha SKUTOČNÝ ANTHONY FAUCI No.1 na AMAZONE, NEW YORK TIMES, WALL STREET JOURNAL a USA TODAY.
NÁRODNÝ BESTSELLER.
Veľké farmaceutické médiá presvedčili milióny Američanov, že Dr. Anthony Fauci je hrdina. On taký vôbec nie je.
Ako riaditeľ národného inštitútu pre alergiu a infekčné choroby ((NIAID), Dr. Anthony Fauci uvoľnuje ročne 6,1 miliardy dolárov na financovanie vedeckého výskumu poskytovaného daňovými poplatníkmi. To mu umožňuje diktovať predmet, obsah a výsledok vedeckého výskumu zdravia na celom svete. Fauci využíva finančný vplyv, ktorý má k dispozícii. Má mimoriadny vplyv na nemocnice, univerzity, časopisy a tisíce vplyvných lekárov a vedcov – ktorých kariéry a inštitúcie má moc zničiť, posunúť ďalej alebo odmeniť.
Robert F. Kennedy Jr. počas viac ako roka usilovného a dôkladného výskumu odhalil šokujúci príbeh.
Príbeh ktorý popiera povesť doktora Fauciho v médiách a znepokojí každého Američana. Každého demokrata alebo republikána, ktorému záleží na demokracii, našej ústave a budúcnosti zdravia našich detí.

Kniha Skutočný Anthony Fauci ukazuje, ako Doktor Amerika začal svoju kariéru na začiatku krízy AIDS tým, že sa spojil s farmaceutickými spoločnosťami s cieľom sabotovať bezpečnú a účinnú nepatento-vanú terapeutickú liečbu AIDS.

Fauci zorganizoval podvodný výskum a potom tlačil na americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), aby schválil smrteľnú chemoterapiu. O ktorej mal dobrý dôvod vedieť, že je proti AIDS neúčinná. Fauci opakovane porušil federálne zákony. Aby umožnil svojim farmaceutickým partnerom využívať chudobné deti a deti s tmavou pleťou ako pokusných králikov pri smrteľných experimentoch s toxickými liekmi na AIDS a rakovinu.
Začiatkom roku 2000 si Fauci potriasol rukou s Billom Gatesom v knižnici sídla Gatesovcov v Seattli za 147 miliónov dolárov. Čím nadviazal partnerstvo s cieľom prevziať kontrolu nad čoraz aktívnejším globálnym obchodom s vakcínami v hodnote 60 miliárd dolárov s neobmedzeným rastovým potenciálom. Pharma-Fauci-Gates Alliance dominuje globálnej zdravotnej politike využívaním finančnej páky a starostlivým budovaním osobných vzťahov s hlavami štátov a poprednými médiami a sociálnymi médiami.
Kniha SKUTOČNÝ ANTHONY FAUCI podrobne popisuje, ako Fauci, Gates a ich kohorty využívajú svoju kontrolu nad médiami, vedeckými časopismi, kľúčovými vládnymi a kvázi vládnymi agentúrami. Využívajú svoju kontrolu nad globálnymi spravodajskými agentúrami a vplyvnými vedcami a lekármi. Aby zaplavili verejnosť strašnou propagandou o virulencii a patogenéze COVIDu-19 a zároveň tlmili debatu a nemilosrdne cenzurovali nesúhlas.

VYDAVATEĽSTVO Torden, s.r.o.
ROK VYDANIA 2022
ISBN 978-80-8223-106-2
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 507
VÄZBA tvrdá
ROZMER 246 × 170 mm
HMOTNOSŤ 1 107 g

Ďalšie tituly od autora Robert F.Kennedy Jr.

Skutočný Anthony Fauci

Skutočný Anthony Fauci

Robert F.Kennedy Jr.

29,23 € Torden, s.r.o. 2022