0

Kategórie

Kto prenasleduje psa NULA NULA HAV?
slovenský

Kto prenasleduje psa NULA NULA HAV? (Tajný pes Bello Bond)

Thomas Brezina - ARKUS 2005, EAN: 9788088822851

Keď sa šikovný teriér a traja prešibaní priatelia zvierat vrhnú do dobrodružstva, o zábavu a napätie nie je núdza. Zárukou toho je Thomas Brezina, obľúbený autor miliónov detí. Bastian, Lina a Lux, ktorí bývajú na internáte Zitterbart, sú veľkí priatelia zvierat, a preto u seba prichýlia Bella Bonda. Tento bystrý teriér ovláda množstvo trikov, s pomocou ktorých vždy nájde spôsob, ako vybŕdnuť z každej situácie.

5,33 € Detail
Kto uniesol žriebä Faraóna?
slovenský

Kto uniesol žriebä Faraóna? (Tajný pes Bello Bond)

Thomas Brezina - ARKUS 2006, EAN: 9788088822868

Táto kniha je druhou zo série príbehov pre mládež Tajný pes Bello Bond. Traja kamaráti Bastian, Lina a Lux, ktorí bývajú v internáte Zitterbart, sú veľkí priatelia zvierat, a preto u seba prichýlia Bella Bonda, ktorého prenasledoval nebezpečný výskumník. Tento bystrý teriér ovláda množstvo trikov, s pomocou ktorých vždy nájde spôsob, ako vybŕdnuť z každej situácie. V tonto príbehu čaká Bella Bonda a jeho kamarátov nové vzrušujúce dobrodružstvo. Objaví ho Bello Bond, ktorý privedie Bastiana, Linu a Luxa na horúcu stopu, vedúcu priamo do miestnej jazdiarne. Majú tam nové žriebätá a zdá sa, že im hrozí veľké nebezpečenstvo. To však nie je všetko - mladí detektívi veľmi rýchlo zistia, že nevdojak naďabili na naozaj hrôzostrašnú záhadu...

5,33 € Detail
Stretnutie s veľrybou
slovenský

Stretnutie s veľrybou (Sedem labiek za Penny)

Thomas Brezina - Mladé léta 2008, EAN: 9788010011926

V poradí už šestnásta kniha z obľúbenej série známeho rakúskeho spisovateľa Thomasa Brezinu nás opäť zavedie do víru zaujímavých a aj poučných dobrodružstiev dcéry veterinára Dr. Moosburgera Penny a jej kamarátov. Začínajú sa letné prázdniny a rodina Moosburgerovcov sa chystá odletieť na ostrov snov Havaj. Pennini verní kamaráti, psy Robin a Milli, však s nimi letieť nemôžu. Do podozrenia z týrania zvierat sa dostane Gréta, neobľúbená spolužiačka Penny. Grétka, ktorú pre jej postavu prezývajú aj veľrybie mláďa, dokáže svoju nevinu, no aj tak sa Penny zdá, že sa tu spriadajú intrigy. Na Havaji dôjde k stretnutiu s naozajstnou veľrybou, ktorá sa dostane do nebezpečenstva a hrozí jej, že bude usmrtená. Udalosti sa nakopia a Penny má zase čo robiť, aby sa všetko dobre skončilo.

4,51 € Detail
Kto škrieka v prázdnej klietke?
slovenský

Kto škrieka v prázdnej klietke? (Tajný pes Bello Bond)

Thomas Brezina - ARKUS 2008, EAN: 9788081030024

3.diel zo série Bello Bond. Opäť sa stretávame s tromi kamarátmi a ich neodmysliteľným spoločníkom - bystrým psíkom Bellom Bondom. Pri výlete na letisko Bello Bond upozorní mladých detektívov na naozajstnú záhadu - na vtáčiu klietku, v ktorej napriek tomu, že je prázdna, niekto škrieka! Kamaráti sa rozhodnú záhadu vyriešiť, zakrátko však zisťujú, že toto dobrodružstvo bude oveľa nebezpečnejšie, ako sa javilo na prvý pohľad...

5,33 € Detail
Kto zachráni lesný zverinec?
slovenský

Kto zachráni lesný zverinec? (Tajný pes Bello Bond)

Thomas Brezina - ARKUS 2009, EAN: 9788081030192

Odvážny teriér Bello Bond a jeho traja kamaráti sa pustia do boja za záchranu malého lesného zverinca. Kto má záujem na tom, aby zverinec zanikol? Okolo prípadu je veľa nejasností, záhad a napätia, no naši detektívi sa nedajú odradiť o odvážne preverujú všetky, i tie najnebezpečnejšie stopy...

5,36 € Detail
Hľadači pokladov - Prekliate zlato Titanicu
slovenský

Hľadači pokladov - Prekliate zlato Titanicu (Hľadači pokladov)

Thomas Brezina - Mladé léta 2013, EAN: 9788010018031

Keď sa čosi deje, trojčatá PC, ChaCha a Floppi sú opäť na scéne, pretože ich najväčšou záľubou je pátranie po dávno zabudnutých pokladoch.   V roku 1912 vyplával z prístavu najluxusnejší parník sveta Titanic. Na jeho palube sa viezol záhadný gróf Renaldo a medzi pasažiermi bola aj Rose McCoyová, bohatá vdova. Renaldo ju nútil vyhodiť drahocenné šperky do mora, lebo ich kliatba prinesie Titanicu nenapraviteľnú katastrofu. Rose to odmietala až do chvíle, keď loď narazila na mohutný ľadovec a začala sa potápať...   Až po sto rokoch náhodná stopa priviedla trojčatá do Anglicka, kde sa vďaka nim začal rozmotávať tragický príbeh priateľov a ulúpeného zlata, na ktorom spočívala krv zavraždeného zlodeja.

6,38 € Detail
Štyria kamaráti v akcii Panter v strašidelnom lese
slovenský

Štyria kamaráti v akcii Panter v strašidelnom lese

Thomas Brezina - ALBATROS 2016, EAN: 9788056600009

Poppi, Axel, Lilo a DOMINIK sú zohraná štvorka.Poppi sa v zoologickej záhrade ocitne zoči-voči panterovi, ktorý ju desí v sne. Čo sa za touto nočnou morou skrýva? Štvorica kamarátov sa pustí do pátrania a narazí na stopu novej záhady...

7,99 € Detail
Štyria kamaráti v akcii V lese vlkolakov
slovenský

Štyria kamaráti v akcii V lese vlkolakov

Thomas Brezina - ALBATROS 2016, EAN: 9788056600078

Poppi, Axel, Lilo a Dominik na stope tajomnej záhady Úžasný piknik pri mesačnom svite sa Axelovi v okamihu zmení na strašidelný horor. Z tmavého lesa sa dvíhajú čudné tiene, až sa pred ním objavia tvory podobné vlkom a unesú ho. Axelovi traja kamaráti sa púšťajú do pátrania a objavia záhadné stopy…

7,99 € Detail
Štyria kamaráti v akcii Dom pekelných salamandier
slovenský

Štyria kamaráti v akcii Dom pekelných salamandier

Thomas Brezina - ALBATROS 2017, EAN: 9788056600634

Poppi, Axel, Lilo a Dominik si chceli spoločne užiť prázdniny na malom ostrove v Karibiku. Lenže v dome, kde sú ubytovaní, začne z ničoho nič strašiť! A aby toho nebolo málo, k pobrežiu Port Anabella sa blíži pirátska loď. Odvážna štvorica sa púšťa do vyšetrovania, ktoré pre ňu môže byť veľmi nebezpečné…

7,99 € Detail
Tigrí tím Útok nindžov
slovenský

Tigrí tím Útok nindžov (Tigrí tím)

Thomas Brezina - FRAGMENT 2017, EAN: 9788056403785

Nočné prepadové komando šíri v meste strach a hrôzu. Zatiaľ čo Luk zostáva trčať uväznený v nákupnom centre, Bea sa stáva svedkom únosu. Patrika dokonca násilím odvlečú! Polícia sa nevie pohnúť z miesta a doslova tápe v tme. Traja kamaráti sa však nevzdávajú a už čoskoro nájdu prekvapujúce dôkazy, ktoré im pomôžu odhaliť, kto sú maskovaní banditi. Pridajte sa k detektívom z Tigrieho tímu!

5,94 € Detail
Štyria kamaráti v akcii Metro v ríši duchov
slovenský

Štyria kamaráti v akcii Metro v ríši duchov

Thomas Brezina - ALBATROS 2017, EAN: 9788056601662

Duchovia v podzemí? V opustenej stanici metra sa vlak ženie rovno na Axela. Riadi ho kostra so svietiacimi očami. No rovnako rýchlo, ako sa strašidlá objavia, tak aj zmiznú. Zvedaví kamaráti chcú prísť tejto veci na koreň a pritom odhalia niečo hrozné…

7,99 € Detail
Brontík Rytíř z pravěku
český

Brontík Rytíř z pravěku

Thomas Brezina - FRAGMENT 2017, EAN: 9788025334232

Dvojčata Týna a Tobík jedou se školou na výlet a samozřejmě sebou vezmou své pravěké kamarády Brontíka a Létavce. Při prohlídce hradu si všimnou nenápadného zaprášeného obrazu. Je na něm maličký, velmi hubený rytíř. Jeho brnění je pomačkané a zrezivělé. Pak se stane divná věc – rytíř na Brontíka mrkne! A toho hned napadne, že se musí za neznámým rekem vypravit. Jak jen tenhle střemhlavý let do středověku dopadne?

8,99 € Detail
Štyria kamaráti v akcii Stratení v džungli
slovenský

Štyria kamaráti v akcii Stratení v džungli

Thomas Brezina - ALBATROS 2018, EAN: 9788056603253

Kamaráti len zázrakom prežijú núdzové pristátie v brazílskom pralese a opäť im hrozí ďalšie nebezpečenstvo: zajmú ich bojovníci a odvlečú do aztéckeho mesta.

7,99 € Detail
Brontík Kamarát z praveku
slovenský

Brontík Kamarát z praveku

Thomas Brezina - FRAGMENT 2018, EAN: 9788056604007

Keď sa dvojčatá Tina a Tobi vyberú so svojím strýkom Norbertom na lyžovačku, nemajú ani najmenšej potuchy, že v horách nájdu jaskyňu a v nej... zamrznuté dinosaurie mláďa. A už vôbec by im nenapadlo, že keď ho odnesú do hotela, rozmrzne a prebudí sa k životu. Brontík čoskoro porozumie ľudskej reči, a tak sa pre Tinu a Tobiho začne najlepšie dobrodružstvo všetkých čias. Dvojčatám je jasné, že s takýmto domácim miláčikom sa už nikdy nebudú nudiť!

6,79 € Detail
Štyria kamaráti v akcii Poklad posledných drakov
slovenský

Štyria kamaráti v akcii Poklad posledných drakov

Thomas Brezina - ALBATROS 2018, EAN: 9788056604892

Ľahká korisť? Štyria kamaráti cestujú do Indonézie k posledným drakom na svete: varanom komodským. Čosi sa deje, lebo sú nervózne a agresívne. Keď chcú kamaráti prísť záhade na koreň, zrazu sa ich životy ocitnú v ohrození.

7,99 € Detail
Brontík Hurá do praveku!
slovenský

Brontík Hurá do praveku!

Thomas Brezina - FRAGMENT 2018, EAN: 9788056606438

Dvojčatá Tina a Tobi majú veľké tajomstvo. Ukrývajú v strýkovom dome dvoch dinosaurov – malého Brontíka a vtákojaštera Lietavca. Bohužiaľ, o ich existencii vedia profesor Karacho a reportér Dubák. Tí majú v pláne oboch dinosaurov chytiť, skúmať a presláviť sa tým. Pri jednej divokej naháňačke Lietavec spolu s ostatnými kamarátmi preletí časom až do praveku. Ani tam však nie sú v bezpečí. Vo vode na nich číha obrovský jašter a na súši tyranosaurus. Podarí sa im z tejto šlamastiky vyviaznuť so zdravou kožou?

6,79 € Detail
Štyria kamaráti v akcii Strašidelná maska z lagúny
slovenský

Štyria kamaráti v akcii Strašidelná maska z lagúny

Thomas Brezina - ALBATROS 2019, EAN: 9788056609088

Poppi, Axel, Lilo a Dominik sú opäť na stope prastarého zločinu... Dominik so zdesením sleduje, ako sa z bahnistej vody benátskeho kanála vynára maskovaná postava. Odkiaľ prichádza a čo má v pláne? Štyria kamaráti v akcii narazia na nebezpečné tajomstvo z minulosti.

7,99 € Detail
Tigrí tím Desivé pazúry
slovenský

Tigrí tím Desivé pazúry

Thomas Brezina - FRAGMENT 2019, EAN: 9788056609156

V talianskom dovolenkovom rezorte sa dejú strašné veci a Tigrí tím sa rozhodne zistiť pravdu. Čo sa ukrýva na dne mora? Vyčíňa tu morská príšera? Keď Bea, Patrik a Luk sledujú jej stopu, pokúsi sa ich slizká ruka s desivými pazúrmi stiahnuť do hĺbky!

5,94 € Detail
Tigrí tím Kliatba múmie
slovenský

Tigrí tím Kliatba múmie (Tigrí tím)

Thomas Brezina - FRAGMENT 2019, EAN: 9788056609644

V egyptskej púšti vedci skúmajú faraónovu hrobku a privolajú tak na seba hnev starovekého strážcu hrobov. Každý, kto sa k pyramíde priblíži, bude prekliaty. Stopa, ktorú sleduje Tigrí tím, vedie až 5 000 rokov do minulosti. Podarí sa im rozlúštiť záhadu tajomnej pyramídy a zachrániť poklady nesmiernej hodnoty?

5,94 € Detail
Štyria kamaráti v akcii Trinásť modrých mačiek
slovenský

Štyria kamaráti v akcii Trinásť modrých mačiek

Thomas Brezina - ALBATROS 2019, EAN: 9788056610091

Prichádza ďalší úspešne vyriešený prípad! Kto sú obete záhadného miliardára z Las Vegas? Čo vedia modré mačky? Štyria kamaráti v akcii začnú pátrať, no tajomný neznámy ich chce za každú cenu zastaviť.

7,99 € Detail