0
Alica a... podozrivé rande
slovenský

Alica a... podozrivé rande (Alica a ...)

Karen McCombieová - FRAGMENT 2014, EAN: 9788080899776

Alicin príbeh pokračuje... Že má trochu čudnú rodinku už asi viete.Momentálne však rieši fakt veľký problém. Má totiž podozrenie, že jej otec má nejakú novú známosť. Pochopte, ide o ženskú známosť, zatiaľ čo Alicina mama cestuje po svete. A tak sa rozhodla podniknúť špionáž a odhaliť pravdu...

3,78 € Detail
Alice a... Mega hustý šoky
český

Alice a... Mega hustý šoky

Karen McCombieová - FRAGMENT 2013, EAN: 9788025319536

To jsou zase mega šoky! Alice a její téměř "normální" rodinka jsou opět v akci - starší sestra Linn se zamilovala do totálního nafoukance, mladší bráška chce zachraňovat snad všechny zvířata na světě, k nim domů vlezou lupiči a hlavně - Alice je tajně zamilovaná do super kluka, jenže ten je o dost starší... No, jak tohle dopadne?

2,24 € Detail
Alice a... Dóóóst dobrý Vánoce
český

Alice a... Dóóóst dobrý Vánoce (Alice a ...)

Karen McCombieová - FRAGMENT 2006, EAN: 9788025302828

Vaše oblíbená dívčí hrdinka Alice má pro vás speciální dóóóst dobrý vánoční příběh. Hádky se sestrami nebo podraz od kamarádky? Tak to období radosti a pohody moc nepřipomíná. No snad už letos dostane Ali pod jmelím pusu, ale bez krknutí, prosím!

5 € Detail
Alica a... Dosť dobrí kamoši
slovenský

Alica a... Dosť dobrí kamoši

Karen McCombieová - FRAGMENT , EAN: ZL58

Tešíte sa na ďalšie trampoty hrdinky? V ďalšom dosť dobrom príbehu rieši Alica problémy so svojou najlepšou priateľkou Sandie, ktorá sa k nej začne z ničoho nič správať čudne. Do toho jej začne každý deň volať Kyrin nápadník! Ako má Alica v tomto blázinci vymyslieť niečo `kloudného` na Maškarný ples? Vtipný text je písaný formou denníka.

2 € Detail