0

Knihy

Elán

Elán

Autor: Marcela Titzlová
Vydavateľstvo: IKAR 2023
EAN: 9788055192079

Legenda popu. Fenomén, ktorý ovplyvnil českú i slovenskú hudobnú scénu. Rebeli, ktorí búrali mýty a strhávali svojou hudbou masy ľudí. To bol a je ELÁN. A toto je prvá exkluzívna publikácia o jedinečnej skupine. Nazrite do zákulisia. Vyjdite s ňou na malé javiská aj veľké pódiá a prežite úspechy a slávu Elánu na vlastnej koži.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - áno

63,50 € Bežná cena 79,90 €
 

Viac o knihe

Legenda popu. Fenomén, ktorý ovplyvnil českú i slovenskú hudobnú scénu. Rebeli, ktorí búrali mýty a strhávali svojou hudbou masy ľudí. To bol a je ELÁN.

A toto je prvá exkluzívna publikácia o jedinečnej skupine. Nazrite do zákulisia. Vyjdite s ňou na malé javiská aj veľké pódiá a prežite úspechy a slávu Elánu na vlastnej koži. Krok za krokom budete odkrývať jeho históriu, ktorú dopĺňa množstvo vzácnych fotografií. Preneste sa v čase o desiatky rokov dozadu. Ocitnite sa na pódiu spolu s Jožom Rážom a dozviete sa, ako vníma fungovanie kapely aj život ako taký. Čaká vás nezabudnuteľná jazda osobným svetom Joža, Jana a Vaša, troch pilierov Elánu. Do backstagu vás prenesú aj málo známe, či doteraz nezverejnené fakty a komentáre ich najbližších spolupracovníkov. Vďaka nim si vytvoríte kompletný obraz o r

VYDAVATEĽSTVO IKAR
ROK VYDANIA 2023
ISBN 978-80-551-9207-9
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 440
VÄZBA tvrdá
ROZMER 375 × 290 × 20 mm
HMOTNOSŤ 4 078 g

Ďalšie tituly od autora Marcela Titzlová

Elán

Elán

Marcela Titzlová

63,50 € IKAR 2023
Jožo Ráž - Návrat z neba

Jožo Ráž - Návrat z neba

Marcela Titzlová

4 € Kalich 2000