0

Knihy

Dokazovanie počítačovej kriminality

Dokazovanie počítačovej kriminality

Autor: Norbert Halás
Vydavateľstvo: LEGES 2023
EAN: 9788075026811

Monografia sa zaoberá problematikou dokazovania počítačovej kriminality, ktorá je v dnešnej digitálnej ére čoraz viac aktuálnou a komplexnou témou.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Dodanie 1 až 7 dní

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - nie Pergamen, Senec - nie

17,71 € Bežná cena 19,25 €
 

Viac o knihe

Monografia sa zaoberá problematikou dokazovania počítačovej kriminality, ktorá je v dnešnej digitálnej ére čoraz viac aktuálnou a komplexnou témou. S narastajúcim počtom počítačových trestných činov je nevyhnutné vyvinúť efektívne metódy a postupy na identifikáciu, zhromažďovanie a hodnotenie elektronických dôkazov, ktoré sú kľúčové pre spravodlivé trestné konanie.
Prvá časť monografie sa zameriava na výklad počítačovej kriminality s dôrazom na rôzne formy trestných činov, ako sú hacking, malvér, online podvody a ďalšie. Ďalšia časť monografie skúma metódy dokazovania počítačovej kriminality v súlade s právnym poriadkom Slovenskej republiky. Posledná časť sa zaoberá cezhraničnou spoluprácou pri dokazovaní počítačovej kriminality.
Cieľom tejto monografie je poskytnúť čitateľom holistický pohľad na tému dokazovania počítačovej kriminality a ponúknuť základné poznatky, ktoré by mohli byť užitočné nielen pre orgány činné v trestnom konaní, ale aj pre všetkých zainteresovaných v boji proti počítačovej kriminalite.

VYDAVATEĽSTVO LEGES
ROK VYDANIA 2023
ISBN 978-80-7502-681-1
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 144
VÄZBA mäkká
ROZMER 205 × 145 × 5 mm
HMOTNOSŤ 186 g

Ďalšie tituly od autora Norbert Halás