0

Knihy

The Magic Kingdom 1

The Magic Kingdom 1

Autor: Eva Large
Vydavateľstvo: TAKTIK s.r.o. 2021
EAN: 9788081802249

V pracovnej učebnici The Magic Kingdom 1 sa prváčikovia oboznámia so svetom farieb, čísel, členmi rodiny či ročnými obdobiami. Cestou po rozprávkovej krajine ich sprevádzajú veselé pesničky Spievanky a Zahrajka zo Spievankova, ktoré si vďaka prístupným QR kódom vedia vypočuť doma, v škole či na výlete.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - áno

12 € Bežná cena 15,90 €
 

Viac o knihe

V pracovnej učebnici The Magic Kingdom 1 sa prváčikovia oboznámia so svetom farieb, čísel, členmi rodiny či ročnými obdobiami. Cestou po rozprávkovej krajine ich sprevádzajú veselé pesničky Spievanky a Zahrajka zo Spievankova, ktoré si vďaka prístupným QR kódom vedia vypočuť doma, v škole či na výlete. Na pestrofarebných stranách nájdu viacúčelové úlohy, vďaka ktorým si okrem angličtiny precvičia aj postreh, motoriku, rozvíjajú si predstavivosť a kreativitu a rozširujú všeobecný prehľad.
Pokyny k úlohám sú pre jednoduchšiu prácu s učebnicou uvedené v slovenskom jazyku. Publikácia je vhodná aj na domáce vzdelávanie, čo umožňuje aj voľne stiahnuteľná metodika v slovenskom jazyku, ktorá rodičom poradí, ako publikáciu využívať.

VYDAVATEĽSTVO TAKTIK s.r.o.
ROK VYDANIA 2021
ISBN 978-80-8180-224-9
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 76
VÄZBA mäkká
ROZMER 296 × 210 mm
HMOTNOSŤ 238 g

Ďalšie tituly od autora Eva Large

The Magic Kingdom 1

The Magic Kingdom 1

Eva Large

12 € TAKTIK s.r.o. 2021