0

Knihy

Procesný manažment

Procesný manažment

Analýzy, modelovanie, implementácia

Autor: Zuzana Papulová; Ján Papula; Andrea Gážová
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer 2022
EAN: 9788076764255

Publikácia prináša ucelený pohľad na teóriu procesného manažmentu a súčasne poskytuje konkrétne pohľady a odporúčania pre aplikáciu teoretických prístupov v manažérskej praxi.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - nie

16,50 €
 

Viac o knihe

Publikácia prináša ucelený pohľad na teóriu procesného manažmentu a súčasne poskytuje konkrétne pohľady a odporúčania pre aplikáciu teoretických prístupov v manažérskej praxi. Ponúka najnovšie poznatky o podnikových procesoch, metódach a postupoch pri identifikovaní, modelovaní, optimalizácii a zlepšovaní podnikových procesov s podporou procesných analýz smerom k zvyšovaniu výkonnosti procesov. Osobitnú pozornosť venuje implementácii procesného manažmentu v organizácii, koncepciám vychádzajúcim z procesného prístupu, ako aj ich podpore zo strany informačných technológií a softvérových nástrojov so zdôraznením súvislostí medzi zavádzaním procesného manažmentu a manažmentom zmien.

Publikácia je určená pre manažérov z podnikovej praxe, ktorí hľadajú cesty a spôsoby, ako aplikovať procesný prístup a procesný manažment vo svojich organizáciách a tak zvyšovať ich výkonnosť. Takisto osloví študentov vysokých škôl, ktorí sa v rámci svojho štúdia zaujímajú o nové aktuálne prístupy v manažmente a chcú sa zodpovedne pripraviť na výkon pozície manažérov.

VYDAVATEĽSTVO Wolters Kluwer
ROK VYDANIA 2022
ISBN 978-80-7676-425-5
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 188
VÄZBA mäkká
ROZMER 251 × 171 × 9 mm
HMOTNOSŤ 316 g

Ďalšie tituly od autora Zuzana Papulová; Ján Papula; Andrea Gážová

Procesný manažment

Procesný manažment

Zuzana Papulová; Ján Papula; Andrea Gážová

16,50 € Wolters Kluwer 2022