0

Knihy

Svätec

Svätec

Autor: Youngová Adrienne
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Motýľ, s. r. o. 2022
EAN: 9788081643064

Adrienne Young, autorka úspešnej série Fable, sa vracia do sveta Úžin s tajomným príbehom Svätec Elias sa ešte ako malý chlapec na vlastnej koži presvedčil, čo sa stane, keď nedáva pozor na to, čo sa hovorí v starých príbehoch.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - nie Pergamen, Senec - áno

13,41 € Bežná cena 14,90 €
 

Viac o knihe

Adrienne Young, autorka úspešnej série Fable, sa vracia do sveta Úžin s tajomným príbehom Svätec

Elias sa ešte ako malý chlapec na vlastnej koži presvedčil, čo sa stane, keď nedáva pozor na to, čo sa hovorí v starých príbehoch. O deväť rokov neskôr sa z prístavu do prístavu šíria príbehy o synovi rybára, ktorý dokáže vyviaznuť aj z tých najdesivejších búrok, jeho oddanosť mýtom a viere mu prináša povesť sviniara, ktorý má z plavieb Úžinami nesmiernu radosť. Teraz Eliasa delí len pár dní od toho, aby získal všetko, o čom kedysi jeho nebohý otec sníval: vlastnú loď, posádku a obchodnú licenciu, vďaka ktorej sa má stať jedným z prvých kupcov pochádzajúcich z Úžin. No keď mu skríži cestu mladá hľadačka z Bezmenného mora, ktorá skrýva viac než len jedno tajomstvo, Eliasova viera podstúpi skúšku, o akej sa mu ani nesnívalo.
Čím viac ho to k nej ťahá, tým viac sa vzďaľuje od všetkého, na čom počas posledných troch rokov tak tvrdo pracoval. Elias je nebezpečne blízko k tomu, aby zopakoval svoje chyby a aby na vlastné oči opäť videl, aké kruté dokáže byť more zaplavené žiarlivosťou. Ak má prežiť zaslúžený trest, ktorý si preňho more nachystalo, bude sa musieť rozhodnúť, čo chce viac – lásku dievčaťa, ktoré má moc zmeniť ich rozpadajúci sa svet, alebo posvätnú vieru, ktorá mu vyslúžila prezývku, pod ktorou ho všetci poznajú – Svätec.

VYDAVATEĽSTVO Vydavateľstvo Motýľ, s. r. o.
ROK VYDANIA 2022
ISBN -
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 320
VÄZBA tvrdá
ROZMER 215 × 155 × 25 mm
HMOTNOSŤ 449 g

Ďalšie tituly od autora Youngová Adrienne

Svätec

Svätec

Youngová Adrienne

13,41 € Vydavateľstvo Motýľ, s. r. o. 2022
The Last Legacy

The Last Legacy

Youngová Adrienne

14,30 € TITAN BOOKS 2022