0

Knihy

Ostrov

Ostrov

Autor: McKinty Adrian
Vydavateľstvo: MAFRA Slovakia, a.s. 2023
EAN: 9788082540836

Mala to byť obyčajná rodinná dovolenka, všetko však zmení strašná nehoda. 24-ročná Heather sa vydá za 44-ročného Toma, ovdoveného lekára s malým synom a dospievajúcou dcérou. Pracovná dovolenka v zámorí sa zdá byť dokonalým spôsobom, ako dať novú rodinu dokopy.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - nie

15,21 € Bežná cena 16,90 €
 

Viac o knihe

Mala to byť obyčajná rodinná dovolenka, všetko však zmení strašná nehoda.
24-ročná Heather sa vydá za 44-ročného Toma, ovdoveného lekára s malým synom a dospievajúcou dcérou. Pracovná dovolenka v zámorí sa zdá byť dokonalým spôsobom, ako dať novú rodinu dokopy. Keď objavia odľahlý ostrov, ktorý je pre vonkajších návštevníkov zakázaný, využijú šancu na dobrodružstvo ďaleko od dosahu mobilov a sociálnych sietí.
Len čo však vkročia na ostrov, ktorý riadi klan miestnych obyvateľov, všetko sa začne kaziť. Šokujúce nešťastie, útek cez rozpálený ostrov, vraždy. Teraz je na Heather, aby zachránila seba aj deti. Aj keď jej neveria, drsný buš je plný nebezpečenstva a miestni chcú, aby zomrela. Heather bola celý život podceňovaná, no teraz vie, že len ona dokáže svoju rodinu priviesť opäť domov. Aj keď to znamená urobiť nemysliteľné. Lebo nikdy neviete čoho ste schopní, až pokiaľ niekto neohrozí vašu rodinu.

VYDAVATEĽSTVO MAFRA Slovakia, a.s.
ROK VYDANIA 2023
ISBN -
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 328
VÄZBA mäkká
ROZMER 201 × 127 × 29 mm
HMOTNOSŤ 346 g

Ďalšie tituly od autora McKinty Adrian

Ostrov

Ostrov

McKinty Adrian

15,21 € MAFRA Slovakia, a.s. 2023
Reťaz

Reťaz

McKinty Adrian

12,51 € IKAR, a.s. 2020