0

Knihy

Tvorivá dramatika v pedagogickej praxi

Tvorivá dramatika v pedagogickej praxi

Autor: Miriam Martináková, Emma Martináková
Vydavateľstvo: Mladý podnikavec 2023
EAN: 9788097389949

Metodika je určená učiteľom materských, základných a stredných škôl, vychovávateľom, učiteľom literárno-dramatického odboru v základných umeleckých školách. Ide o praktickú metodiku, kde nájde pedagóg súbor aktivít, ktoré obohatia a zatraktívnia výchovno-vzdelávací proces. Tvorivá dramatika má veľkú moc.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Dodanie 1 až 7 dní

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - nie Pergamen, Senec - nie

14,75 €
 

Viac o knihe

Metodika je určená učiteľom materských, základných a stredných škôl, vychovávateľom, učiteľom literárno-dramatického odboru v základných umeleckých školách. Ide o praktickú metodiku, kde nájde pedagóg súbor aktivít, ktoré obohatia a zatraktívnia výchovno-vzdelávací proces. Tvorivá dramatika má veľkú moc. Rozvíja komunikačné kompetencie, kompetencie učiť sa učiť, riešiť problémy (osobné, sociálne), kompetencie vnímať, vyjadrovať sa a prezentovať pred verejnosťou. Ak nájdete ten správny kľúč, dokážete vytvoriť z dieťaťa tvorivú, mysliacu a empatickú osobnosť.
Cvičenia a práca s príbehom, ktoré sú uvedené v príručke, vychádzajú priamo z aktuálnej praxe. Pri využívaní tvorivej dramatiky v praxi sa totiž stáva, že pedagóg sa „dostane“ k cvičeniam a námetom, ktoré deti až tak veľmi neoslovia, prípadne nie sú pre ne veľmi atraktívne. Súčasná generácia detí má totiž svoje špecifiká. Príručka vychádza z aktuálnej praxe so „súčasnými“ deťmi. Reaguje na ich potreby a témy, ktorými väčšina z nich „aktuálne“ žije.

VYDAVATEĽSTVO Mladý podnikavec
ROK VYDANIA 2023
ISBN 978-80-973899-4-9
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 48
VÄZBA mäkká
ROZMER 290 × 210 mm
HMOTNOSŤ 102 g

Ďalšie tituly od autora Miriam Martináková, Emma Martináková

Tvorivá dramatika v pedagogickej praxi

Tvorivá dramatika v pedagogickej praxi

Miriam Martináková, Emma Martináková

14,75 € Mladý podnikavec 2023