0

Knihy

Traja kamaráti

Traja kamaráti

Autor: Giorgio Volpe, Paolo Proietti
Vydavateľstvo: IKAR, a.s. 2023
EAN: 9788055188201

Nádherne ilustrovaná oslava skutočného priateľstva. Líška a Pĺšik sú nerozluční priatelia, no zimný spánok trvá pridlho. Zatiaľ čo Pĺšik spí, osamelá Líška stretne Jazveca. Spriatelí sa s ním a zažijú spolu veľa zábavy. Keď sa Pĺšik prebudí, Líška nevie, či má svojho nového kamaráta predstaviť Pĺšikovi, alebo má pred ním túto novinku zatajiť.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - nie Pergamen, Senec - áno

9,81 € Bežná cena 10,90 €
 

Viac o knihe

Nádherne ilustrovaná oslava skutočného priateľstva.

Líška a Pĺšik sú nerozluční priatelia, no zimný spánok trvá pridlho. Zatiaľ čo Pĺšik spí, osamelá Líška stretne Jazveca. Spriatelí sa s ním a zažijú spolu veľa zábavy. Keď sa Pĺšik prebudí, Líška nevie, či má svojho nového kamaráta predstaviť Pĺšikovi, alebo má pred ním túto novinku zatajiť. Ako by do ich priateľstva a hier mohol zapadnúť niekto tretí?

Táto nádherne ilustrovaná kniha nadväzuje na obľúbený a oceňovaný príbeh Skôr než povieš dobrú noc. Zaoberá sa témami priateľstva a žiarlivosti s prekvapivým koncom. Všetky tri zvieratká sa stanú dobrými priateľmi a dávajú nám veľkú lekciu, že každý z nás má v srdci dosť miesta pre viacerých priateľov.
Pôvabné pastelové ilustrácie Paola Proiettiho idú ruka v ruke s poetickými, hravými slovami spisovateľa Giorgia Volpeho. Malého čitateľa vtiahnu do pestrého sveta, v ktorom hrajú farby líščieho kožúška či prebúdzajúcej sa prírody, a obklopia ho citlivou krásou, teplom a nehou.

VYDAVATEĽSTVO IKAR, a.s.
ROK VYDANIA 2023
ISBN 978-80-551-8820-1
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 32
VÄZBA tvrdá
ROZMER 298 × 218 × 10 mm
HMOTNOSŤ 450 g

Ďalšie tituly od autora Giorgio Volpe, Paolo Proietti

Traja kamaráti

Traja kamaráti

Giorgio Volpe, Paolo Proietti

9,81 € IKAR, a.s. 2023
Skôr než povieš dobrú noc

Skôr než povieš dobrú noc

Giorgio Volpe, Paolo Proietti

9,81 € IKAR, a.s. 2022