0

Knihy

Biela vlčica

Biela vlčica

Autor: Walder, Simona M. Ceccarelli Vanessa
Vydavateľstvo: IKAR, a.s. 2024
EAN: 9788055193885

Napínavé dobrodružstvo o odvážnej bielej vlčici a jej neľahkej ceste za samostatnosťou V čase, keď sa v údolí rieky narodí päť vlčích mláďat, zúri silná búrka. Posledné mláďa je malá biela vlčica. Ostatné vlky ju nazvú Päťka a prisľúbia jej ochranu. Päťka sa túži stať vodcom svorky, rovnako ako jej otec Široká papuľa.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - áno

11,61 € Bežná cena 12,90 €
 

Viac o knihe

Napínavé dobrodružstvo o odvážnej bielej vlčici a jej neľahkej ceste za samostatnosťou

V čase, keď sa v údolí rieky narodí päť vlčích mláďat, zúri silná búrka. Posledné mláďa je malá biela vlčica. Ostatné vlky ju nazvú Päťka a prisľúbia jej ochranu. Päťka sa túži stať vodcom svorky, rovnako ako jej otec Široká papuľa. Jej bezstarostná mladosť sa však skončí vo chvíli, keď v lese vypukne rozsiahly požiar. Zrazu cíti, že sa musí od svojej vlčej rodiny odlúčiť a sama vykročiť do sveta plného dobrodružstiev a nástrah. Našťastie má po boku verného priateľa havrana Kráka, ktorý je vždy nablízku a stráži každý jej krok. Cesta za samostatnosťou a založením vlastnej svorky nebude jednoduchá, no jej odhodlanie ju privedie na doposiaľ neznáme územie. Tam ju možno čaká nový začiatok a hádam aj šťastný koniec...

Čiernobiele ilustrácie Simony M. Ceccarelliovej skvele dotvárajú atmosféru príbehu a záverečné strany zas približujú základné fakty zo života vlkov.

VYDAVATEĽSTVO IKAR, a.s.
ROK VYDANIA 2024
ISBN -
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 208
VÄZBA tvrdá
ROZMER 210 × 148 × 21 mm
HMOTNOSŤ 508 g

Ďalšie tituly od autora Walder, Simona M. Ceccarelli Vanessa

Biela vlčica

Biela vlčica

Walder, Simona M. Ceccarelli Vanessa

11,61 € IKAR, a.s. 2024