0
Pravidlá výslovnosti britskej a americkej angličtiny

Pravidlá výslovnosti britskej a americkej angličtiny

Autor: Jolana Miškovičová; Miroslav Bázlik
Vydavateľstvo: IURA EDITION 2012
EAN: 9788080784478

Ak vám záleží na dobrej anglickej výslovnosti, siahli ste po správnej publikácii, lebo v nej nájdete opis charakteristických vlastností aj osobitostí anglických hlások, ich zoskupení, prízvuku či intonácie, tak z hľadiska tvorenia zvukov, ako aj z hľadiska ich prenosu a vnímania.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - nie

12 €
 

Viac o knihe

Ak vám záleží na dobrej anglickej výslovnosti, siahli ste po správnej publikácii, lebo v nej nájdete opis charakteristických vlastností aj osobitostí anglických hlások, ich zoskupení, prízvuku či intonácie, tak z hľadiska tvorenia zvukov, ako aj z hľadiska ich prenosu a vnímania. S jej pomocou sa zbavíte zbytočných chýb, vypestujete si správne návyky a odstránite zažité zlozvyky. Dozviete sa aj o rozdieloch v britskej a americkej výslovnosti a iných variantoch angličtiny.

Je tu pre vás takmer stovka cvičení zameraných na zdokonalenie vnímania aj tvorenia zvukovej podoby anglického prejavu, niektoré z nich nahovorené Angličankou a Američanom na priloženom CD. Nezľaknite sa odborného výkladu. Je napísaný prístupnou formou aj pre laikov. Keďže v angličtine aj malou zámenou niektorého zvuku za iný sa často podstatne zmení aj význam počutého, môže vám lepšia výslovnosť dokonca, s trochou nadnesenia, aj zachrániť život.

VYDAVATEĽSTVO IURA EDITION
ROK VYDANIA 2012
ISBN 978-80-8078-447-8
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 200
VÄZBA tvrdá
ROZMER 250 × 175 × 20 mm
HMOTNOSŤ 520 g

Ďalšie tituly od autora Jolana Miškovičová; Miroslav Bázlik

Pravidlá výslovnosti britskej a americkej angličtiny

Pravidlá výslovnosti britskej a americkej angličtiny

Jolana Miškovičová; Miroslav Bázlik

12 € IURA EDITION 2012