0

Knihy

Daňovníctvo

Daňovníctvo

Autor: Juraj Válek; Marcela Rabatinová; Denisa Ihnatišinová; Jana Kušnírová
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer 2023
EAN: 9788076767362

Učebnica Daňovníctvo prináša komplexný pohľad na daňovú politiku Slovenskej republiky. Je dielom kolektívu skúsených autorov z Národohospodárskej fakulty EU v Bratislave, katedry financií. Autori učebnice čitateľovi postupne odhaľujú podstatu fungovania daňového systému v Slovenskej republiky.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - nie

21,08 € Bežná cena 24,80 €
 

Viac o knihe

Učebnica Daňovníctvo prináša komplexný pohľad na daňovú politiku Slovenskej republiky. Je dielom kolektívu skúsených autorov z Národohospodárskej fakulty EU v Bratislave, katedry financií.
Autori učebnice čitateľovi postupne odhaľujú podstatu fungovania daňového systému v Slovenskej republiky. Od daňových nástrojov, daňových princípov postupne prechádzajú k vysvetleniu aktuálnej štruktúry daňovej sústavy až po vybrané oblasti týkajúce sa správy daní. Súčasťou každej kapitoly sú aj príklady, prehľady, tabuľky a komparácie využívania nástrojov daňovej politiky štátu v rôznych obdobiach.
Učebnica je spolu s nadväzujúcou zbierkou riešených a neriešených príkladov určená študentom 1. a súčasne 2. stupňa vysokoškolského vzdelávania ekonomického zamerania. Svojím obsahom však môže byť prínosom aj pre podnikateľské subjekty a odbornú verejnosť, ktorá sa zaoberá daňovou problematikou.

VYDAVATEĽSTVO Wolters Kluwer
ROK VYDANIA 2023
ISBN 978-80-7676-736-2
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 384
VÄZBA mäkká
ROZMER 244 × 174 × 22 mm
HMOTNOSŤ 634 g

Ďalšie tituly od autora Juraj Válek; Marcela Rabatinová; Denisa Ihnatišinová; Jana Kušnírová

Daňovníctvo

Daňovníctvo

Juraj Válek; Marcela Rabatinová; Denisa Ihnatišinová; Jana Kušnírová

21,08 € Wolters Kluwer 2023