0

Knihy

Vreckárka z Florencie

Vreckárka z Florencie

Autor: Ondriová Ivana
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Motýľ, s. r. o. 2023
EAN: 9788081643293

Boli deviati. Sedem dospelých a dvaja deväťroční chuligáni s tými najvycibrenejšími prstami. Volali ich Fazellatiovci. Vreckári. A viedol ich bývalý nájomný žoldnier. Píše sa rok 1844. Vo Florencii úraduje šikovná skupina vreckárov Fazellatiovcov na čele so spravodlivým žoldnierom Luccom Grazom, ktorej sa úspešne darí okrádať tunajšiu šľachtu.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Dodanie 1 až 7 dní

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - nie Pergamen, Senec - nie

13,41 € Bežná cena 14,90 €
 

Viac o knihe

Boli deviati. Sedem dospelých a dvaja deväťroční chuligáni s tými najvycibrenejšími prstami. Volali ich Fazellatiovci. Vreckári. A viedol ich bývalý nájomný žoldnier.

Píše sa rok 1844. Vo Florencii úraduje šikovná skupina vreckárov Fazellatiovcov na čele so spravodlivým žoldnierom Luccom Grazom, ktorej sa úspešne darí okrádať tunajšiu šľachtu. Ich krytie však ohrozí mladá Bianca prezlečená za Rica, ktorá sa jeden deň sčista-jasna objaví v uliciach Florencie a v ich rajóne začne okato vreckáriť. Fazellatiovci ju dolapia, ale namiesto toho, aby nebojácnu ženu maskujúcu sa za chlapca odovzdali žandárom, prijmú ju medzi seba.

Zelenookého vreckára si pod svoje krídla zoberie vodca Lucca Grazo. Postupne zisťuje, že pred nimi skrýva nejedno tajomstvo, a čoraz viac sa musí premáhať, aby nepodľahol jeho nezvyčajným olivovým očiam. Skupina Fazellatiovcov sa odrazu ocitá v nebezpečenstve a v ohrození života a až vtedy žoldnier konečne pochopí, prečo mu mladý Ric, teda Bianca, a tie tajomné zelené oči tak učarovali...

Kto je to v skutočnosti a čo pred nimi skrýva? Okúzľujúce Toskánsko v 19. storočí. Zrada, klamstvá, intrigy, ale aj čistá úprimná náklonnosť a vernosť.

Vo Florencii sa rozohráva neľútostný boj o Most zlatníkov, vlastné prežitie a o lásku.

VYDAVATEĽSTVO Vydavateľstvo Motýľ, s. r. o.
ROK VYDANIA 2023
ISBN -
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 344
VÄZBA tvrdá
ROZMER 215 × 155 × 35 mm
HMOTNOSŤ 463 g

Ďalšie tituly od autora Ondriová Ivana

Žena severana

Žena severana

Ondriová Ivana

14,90 € Vydavateľstvo Motýľ, s.r.o. 2024
Vreckárka z Florencie

Vreckárka z Florencie

Ondriová Ivana

13,41 € Vydavateľstvo Motýľ, s. r. o. 2023
Stratená nevinnosť

Stratená nevinnosť

Ondriová Ivana

12,51 € Vydavateľstvo Motýľ, s. r. o. 2022