0

Knihy

Harry Styles Zrodenie modernej hviezdy

Harry Styles Zrodenie modernej hviezdy

Autor: Croft Malcolm
Vydavateľstvo: IKAR, a.s. 2023
EAN: 9788055185637

Výnimočný príbeh o umelcovi, ktorý mení nielen hudobný svet. Keď sa HARRY STYLES prvý raz zúčastnil konkurzu do súťaže X Factor v roku 2010, sníval len o tom, ako sa stane speváckou hviezdou. Odvtedy prerazil na popové hudobné priečky s One Direction, venoval sa sólovej hudobnej aj hereckej kariére.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - áno

15,21 € Bežná cena 16,90 €
 

Viac o knihe

Výnimočný príbeh o umelcovi, ktorý mení nielen hudobný svet.

Keď sa HARRY STYLES prvý raz zúčastnil konkurzu do súťaže X Factor v roku 2010, sníval len o tom, ako sa stane speváckou hviezdou. Odvtedy prerazil na popové hudobné priečky s One Direction, venoval sa sólovej hudobnej aj hereckej kariére. Nakoniec Harry získal medzinárodné uznanie a srdcia fanúšikov na celom svete.

Táto kniha priblíži fenomén jedinečného muža a detailne preskúma jeho život a kariéru. Od začiatkov drzého a neznámeho tínedžera na televíznej obrazovke až po sebavedomého a všestranne talentovaného umelca, ktorý sa stal idolom dvadsiateho prvého storočia. Tento príbeh je o oceňovanom hudobníkovi, držiteľovi ceny Grammy, uznávanom hercovi a o módnej ikone, ktorá udáva súčasné trendy. Harry neprestáva prekračovať hranice – na obálku VOGUE si oblečie dámske šaty, aktívne prispieva na charitu či LGBTQ+ komunitu – a aj tak si dokáže udržať čaro osobnosti či pozitívny prístup k životu podľa motta Správaj sa k ľuďom láskavo (TPWK = Treat People With Kindness).

V knihe sa nachádza bohatý obrazový materiál, ktorý čitateľom umožní nahliadnuť do zákulisia pozoruhodného života HARRYHO STYLESA. Z anglického originálu preložila Lucia Nižníková.

VYDAVATEĽSTVO IKAR, a.s.
ROK VYDANIA 2023
ISBN -
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 176
VÄZBA tvrdá
ROZMER 237 × 185 × 15 mm
HMOTNOSŤ 650 g

Ďalšie tituly od autora Croft Malcolm

Harry Styles Zrodenie modernej hviezdy

Harry Styles Zrodenie modernej hviezdy

Croft Malcolm

15,21 € IKAR, a.s. 2023
The Little Book of David Bowie: Words of wit and wisdom from the Starman

The Little Book of David Bowie: Words of wit and wisdom from the Starman

Croft Malcolm

6,72 € Welbeck Publishing Group Limited 2019