0

Knihy

Brána do sveta príšer

Brána do sveta príšer

Autor: William Hope Hodgson
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Európa 2015
EAN: 9788089666157

"Neuveriteľne pôsobivým opisom svetov a bytostí číhajúcich kdesi za prahom všedného života sa vyznačuje tvorba Williama H. Hodgsona, ktorý je v súčasnosti oveľa menej známy, než by si zaslúžil." H. P. Lovecraft Starobylé, rubášom noci zahalené domy a hrady mávajú svoje tajomstvá.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Dodanie 1 až 7 dní

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - nie Pergamen, Senec - nie

11,69 € Bežná cena 12,99 €
 

Viac o knihe

"Neuveriteľne pôsobivým opisom svetov a bytostí číhajúcich kdesi za prahom všedného života sa vyznačuje tvorba Williama H. Hodgsona, ktorý je v súčasnosti oveľa menej známy, než by si zaslúžil."
H. P. Lovecraft

Starobylé, rubášom noci zahalené domy a hrady mávajú svoje tajomstvá. V každom sa zaručene nájde nejaký duch, lenže v niektorých vyčíňajú aj omnoho nebezpečnejšie prízraky a monštrá... Z komnát sa tam za nocí ozývajú desivé zvuky, zo stropov kvapká krv a niekto, alebo niečo práve prudko rozrazilo dvere a zahasilo všetky sviece. V podobných prípadoch môže zasiahnuť jedine znalec okultných úkazov a zároveň detektív. Presne takým je Thomas Carnacki - vyšetrovateľ paranormálnych záhad, ktorého začiatkom 20. storočia stvoril anglický spisovateľ William H. Hodgson. Bol jedným z prvých svojho druhu v literatúre a vďaka prezieravému pohľadu na svet tušil, že občas sa za zdanlivými prízrakmi nehmotného sveta môže v skutočnosti skrývať aj človek s temnými úmyslami. Ale čo je vlastne väčšie zlo? Zapáľte oheň v krbe, usaďte sa do pohodlného kresla a vydajte sa spolu s lovcom duchov, Thomasom Carnackim do sveta, kde sú hranice reality a nadprirodzena takmer nepostrehnuteľné...

VYDAVATEĽSTVO Vydavateľstvo Európa
ROK VYDANIA 2015
ISBN 978-80-89666-15-7
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 216
VÄZBA tvrdá s prebalom
ROZMER 213 × 130 × 28 mm
HMOTNOSŤ 346 g

Ďalšie tituly od autora William Hope Hodgson

Dům na rozhraní

Dům na rozhraní

William Hope Hodgson

14,80 € Fobos 2022
Brána do sveta príšer

Brána do sveta príšer

William Hope Hodgson

11,69 € Vydavateľstvo Európa 2015