0

Knihy

Tajomné jazero

Tajomné jazero

Autor: Marcinkevičiaus Marius
Vydavateľstvo: IKAR, a.s 2022
EAN: 9788055185460

Krásne ilustrovaná zimná obrázková kniha o priateľstve a súcite s blížnymi Inteligentné prasiatko Félix, ktoré rado píše básne, a zdvorilá kravička Adelka sú najlepší priatelia. Jedného krásneho zimného dňa sa Félix rozhodne korčuľovať na ľade, no sám sa nudí, a tak pozve kamarátku Adelku.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - áno

5,31 € Bežná cena 11,90 €
 

Viac o knihe

Krásne ilustrovaná zimná obrázková kniha o priateľstve a súcite s blížnymi

Inteligentné prasiatko Félix, ktoré rado píše básne, a zdvorilá kravička Adelka sú najlepší priatelia. Jedného krásneho zimného dňa sa Félix rozhodne korčuľovať na ľade, no sám sa nudí, a tak pozve kamarátku Adelku. Kravička má najprv problémy zvládnuť korčuľovanie, no napokon sa kamaráti výborne zabávajú. Až do chvíle, kým si nesadnú na ľad, aby si oddýchli. Niečo pod nimi začne lomoziť. Kto je to, čo chce a prečo má také zvláštne meno: ABYR?

Aké tajomstvá sa skrývajú v čiernych hlbinách jazera, kde žijú príšery s obrovskými čeľusťami? Čo hrozí krave a prasiatku? Čo ak majú príšery problémy a potrebujú pomoc? Budú mať naši hrdinovia dosť odvahy a čo zvíťazí? Statočnosť a priateľstvo alebo strach?

Nádherný príbeh o úprimnom priateľstve nám dáva lekciu empatie, prečo je súcit a ochota pomáhať druhým taká dôležitá. Odvážni a priateľskí hrdinovia Adelka a Félix naučia deti nebáť sa ľudí, ktorí sú iní, a toho, že naše jazyky môžu byť odlišné. Ich svet je plný snov, objavov a nápadov.

Využite svoju schopnosť čítať slová a vety odzadu, aby to bola ešte väčšia zábava!

VYDAVATEĽSTVO IKAR, a.s
ROK VYDANIA 2022
ISBN -
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 44
VÄZBA tvrdá
ROZMER 300 × 249 × 12 mm
HMOTNOSŤ 496 g

Ďalšie tituly od autora Marcinkevičiaus Marius

Tajomné jazero

Tajomné jazero

Marcinkevičiaus Marius

5,31 € IKAR, a.s 2022