0

Knihy

Obchodný zákonník. Komentár

Obchodný zákonník. Komentár

Autor: Mária Patakyová, kolektiv
Vydavateľstvo: Nakladatelství C.H.Beck-SK 2022
EAN: 9788082320186

Rozšírený kolektív renomovaných autorov pod vedením prof. Patakyovej prináša v poradí prvý veľký komentár k Obchodnému zákonníku, ktorý reaguje na najnovšie legislatívne zmeny v oblasti obchodného práva, vrátane novely č. 111/2022 Z. z. Čitateľom tak ponúka ucelený a komplexný výklad jednotlivých ustanovení tohto predpisu.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - nie

141,55 € Bežná cena 149 €
 

Viac o knihe

Rozšírený kolektív renomovaných autorov pod vedením prof. Patakyovej prináša v poradí prvý veľký komentár k Obchodnému zákonníku, ktorý reaguje na najnovšie legislatívne zmeny v oblasti obchodného práva, vrátane novely č. 111/2022 Z. z. Čitateľom tak ponúka ucelený a komplexný výklad jednotlivých ustanovení tohto predpisu. Neodmysliteľnou súčasťou publikácie je aj aktuálna rozhodovacia prax súdov, pričom reaguje nielen na judikatúru súdov Slovenskej republiky, ale aj na rozhodnutia Súdneho dvora Európskej únie či súdov Českej republiky. Veľký komentár je určený právnikom v rozmanitých oblastiach právnej praxe, ale aj právnej teórie, ako aj študentom magisterského a doktorandského vysokoškolského štúdia v odbore právo, prípadne ekonómia, manažment či medzinárodný obchod.

Kolektiv autorů
Stanislav Barkoci, Zuzana Bartová, Marián Blaha, Jana Duračinská, Milan Ďurica, Barbora Grambličková, Branislav Jablonka, Matej Kačaljak, Ivan Kisely, Tímea Kovácsová, Pavel Lacko, Angelika Mašurová, Ján Mazúr, Andrea Moravčíková, Radoslav Palka, Jana Strémy, Jozef Vozár, Mária T. Patakyová

VYDAVATEĽSTVO Nakladatelství C.H.Beck-SK
ROK VYDANIA 2022
ISBN 978-80-8232-018-6
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 1792
VÄZBA tvrdá
ROZMER 240 × 160 mm
HMOTNOSŤ -

Ďalšie tituly od autora Mária Patakyová, kolektiv

Obchodný zákonník. Komentár

Obchodný zákonník. Komentár

Mária Patakyová, kolektiv

141,55 € Nakladatelství C.H.Beck-SK 2022