0
Inštitút občiansko-právnej zodpovednosti za škodu pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti

Inštitút občiansko-právnej zodpovednosti za škodu pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti

Autor: Robert Vlček
Vydavateľstvo: EPOS - Ing. Miroslav Mračko 2020
EAN: 9788056202562

Univ. prof. et doc. PhDr. JUDr. Dr. Robert Vlček, PhD., MPH, PhD., MHA, MBA, LL.M, Dr. h. c. univerzitný profesor – vysokoškolský pedagóg, publicista a dokumentarista vyštudoval Právnickú fakultu a neskôr verejné zdravotníctvo na UK v Bratislave a management na CUB-Open University.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - nie

13,23 € Bežná cena 14,70 €
 

Viac o knihe

Univ. prof. et doc. PhDr. JUDr. Dr. Robert Vlček, PhD., MPH, PhD., MHA, MBA, LL.M, Dr. h. c. univerzitný profesor – vysokoškolský pedagóg, publicista a dokumentarista vyštudoval Právnickú fakultu a neskôr verejné zdravotníctvo na UK v Bratislave a management na CUB-Open University. Ako pedagóg pôsobil na právnických fakultách, lekárskej fakulte, fakultách verejného zdravotníctva a na fakulte ošetrovateľstva a zdravotníckych odborných štúdii SZU.

Je autorom osemnástich (6 zahraničných a 12 domácich) monografií, viacerých vysokoškolských učebníc a vedeckých štúdií a publikoval vyše 320 odborných článkov a viac ako 400 citačných ohlasov doma i v zahraničí.

Ako člen pôsobí v komisiách pre obhajoby doktorandských a dizertačných prác a pre habilitačné a inauguračné konania a vo vedeckých radách na vysokých školách doma i v zahraničí. Ako odborník na zdravie pri práci sa v roku 2012 stal spoluzakladateľom (so Scrantonskou Univerzitou v USA) študijného programu Healt administration. Aktívne sa zúčastnil na mnohých domácich aj medzinárodných konferenciách a sympóziách.

VYDAVATEĽSTVO EPOS - Ing. Miroslav Mračko
ROK VYDANIA 2020
ISBN 978-80-562-0256-2
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 224
VÄZBA tvrdá
ROZMER 150 x 240 x 15 mm
HMOTNOSŤ 359 g

Ďalšie tituly od autora Robert Vlček