0
Daňovníctvo

Daňovníctvo

Autor: Anna Schultzová
Vydavateľstvo: Wolters Kluwer 2021
EAN: 9788075525093

Učebnica Daňovníctvo prináša komplexný pohľad na daňovú politiku Slovenskej republiky. Je dielom kolektívu skúsených autorov z Národohospodárskej fakulty EU v Bratislave, katedry financií, pod vedením prof. Anny Schultzovej. Autori učebnice čitateľovi postupne odhaľujú podstatu fungovania daňového systému v SR.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - nie

24,70 €
 

Viac o knihe

Učebnica Daňovníctvo prináša komplexný pohľad na daňovú politiku Slovenskej republiky. Je dielom kolektívu skúsených autorov z Národohospodárskej fakulty EU v Bratislave, katedry financií, pod vedením prof. Anny Schultzovej.
Autori učebnice čitateľovi postupne odhaľujú podstatu fungovania daňového systému v SR. Od daňových nástrojov, daňových princípov postupne prechádzajú k vysvetleniu aktuálnej štruktúry daňovej sústavy až po vybrané oblasti týkajúce sa správy daní. Súčasťou každej kapitoly sú aj príklady, prehľady, tabuľky a komparácie využívania nástrojov daňovej politiky štátu v rôznych obdobiach.
Učebnica spolu s nadväzujúcou zbierkou riešených a neriešených príkladov je určená predovšetkým študentom 1. stupňa vysokoškolského vzdelávania ekonomického zamerania. Svojím obsahom však môže byť prínosom aj pre podnikateľské subjekty a odbornú verejnosť, ktorá sa zaoberá daňovou problematikou.

VYDAVATEĽSTVO Wolters Kluwer
ROK VYDANIA 2021
ISBN 978-80-7552-509-3
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 400
VÄZBA mäkká
ROZMER 241 × 171 × 22 mm
HMOTNOSŤ 671 g

Ďalšie tituly od autora Anna Schultzová

Daňovníctvo

Daňovníctvo

Anna Schultzová

24,70 € Wolters Kluwer 2021
Daňovníctvo

Daňovníctvo

Anna Schultzová

18,30 € Wolters Kluwer 2018
Daňovníctvo

Daňovníctvo

Anna Schultzová

4 € Wolters Kluwer 2015