0

Oznam:
Z dôvodu prebiehajúcich inventúr u našich dodávateľov môže dôjsť k spomaleniu vybavovania vašich objednávok.

Keď sme verili na morské panny

Keď sme verili na morské panny

Autor: Barbara ONealová
Vydavateľstvo: AKTUELL 2022
EAN: 9788089873418

Jej sestra je mŕtva už pätnásť rokov, keď ju zazrie v televíznych správach Josie Bianciová zahynula pred rokmi vo vlaku počas teroristického útoku. Navždy zmizla. Tomu verila jej sestra Kit, lekárka na pohotovosti v Santa Cruz. Stačilo však len niekoľko sekúnd, aby sa jej svet zrútil. Priamy prenos z požiaru klubu v Aucklande zachytáva ženu na pozadí dymu a trosiek.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Dodanie 1 až 7 dní

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - nie Pergamen, Senec - nie

15,21 € Bežná cena 17,90 €
 

Viac o knihe

Jej sestra je mŕtva už pätnásť rokov, keď ju zazrie v televíznych správach

Josie Bianciová zahynula pred rokmi vo vlaku počas teroristického útoku. Navždy zmizla. Tomu verila jej sestra Kit, lekárka na pohotovosti v Santa Cruz. Stačilo však len niekoľko sekúnd, aby sa jej svet zrútil. Priamy prenos z požiaru klubu v Aucklande zachytáva ženu na pozadí dymu a trosiek. Jej podobnosť s Josie je neuveriteľná. A nezameniteľná. Spolu s ňou prichádza záplava emócií smútok, strata aj hnev , ktoré Kit chce potlačiť tým, že nájde sestru, ktorá zjavne všetkých oklamala.

Po príchode na Nový Zéland Kit začína svoju cestu spomienkami na minulosť: na dni strávené na pláži so sestrou Josie. Na strateného dospievajúceho chlapca, ktorý sa stal súčasťou ich rodiny. A na traumu, ktorá poznačila Kit aj Josie na celý život.

Ak sa teraz majú dve sestry opäť zblížiť, môže sa to stať len tak, že odhalia dávno pochované tajomstvá. Aby si znovu vytvorili vzťah, možno budú musieť stratiť všetko.

,,Príbeh o stratenom detstve a nevinnosti a dlho skrývanom tajomstve, lži a zrade, ktorým museli sestry čeliť, aby ako dospelé znova k sebe našli cestu. Ponorte sa do hĺbky tohto fascinujúceho, vášnivého románu a možno zistíte, že treba naďalej veriť na morské panny.,,

Juliet Blackwellová, autorka bestselleru The Lost Carousel podľa New York Times

VYDAVATEĽSTVO AKTUELL
ROK VYDANIA 2022
ISBN 978-80-89873-41-8
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 320
VÄZBA tvrdá s prebalom
ROZMER 235 × 150 × 30 mm
HMOTNOSŤ 592 g

Ďalšie tituly od autora Barbara ONealová

Keď sme verili na morské panny

Keď sme verili na morské panny

Barbara ONealová

15,21 € AKTUELL 2022