0
Sisi Osamelá cisárovná

Sisi Osamelá cisárovná

Autor: Patakiová Allison
Vydavateľstvo: IKAR, a.s. 2023
EAN: 9788055187693

V polovici 19. storočia sa vo viedenských sálach a dvoranách netancoval iba valčík a nepilo sa iba šampanské. Číhali v nich pokušenie, rivalita a vražedné intrigy. Sissi čelí novým nástrahám a protivníkom, ktorí sa ju snažia zahnať do kúta. Obmedzovaná prísnym protokolom a búrlivým manželstvom nakoniec nachádza útechu na zámku pri Pešti.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - áno

17,91 € Bežná cena 19,90 €
 

Viac o knihe

V polovici 19. storočia sa vo viedenských sálach a dvoranách netancoval iba valčík a nepilo sa iba šampanské. Číhali v nich pokušenie, rivalita a vražedné intrigy. Sissi čelí novým nástrahám a protivníkom, ktorí sa ju snažia zahnať do kúta. Obmedzovaná prísnym protokolom a búrlivým manželstvom nakoniec nachádza útechu na zámku pri Pešti. Práve tu bližšie spoznáva uhorského ministerského predsedu grófa Andrássyho, do ktorého sa nechtiac zaľúbi. Tragická správa však donúti Sissi opustiť bezpečné útočisko a vrátiť sa do Viedne – do sveta plného klebiet, závisti a žiaľu.

Sissi bojuje s protichodnou túžbou udržať rodinu pokope a potrebou vymaniť sa z okov nešťastného manželstva. V čase rozpadávajúcich sa monarchií sa usiluje uplatniť si právo na trón po boku manžela, získať lásku svojho ľudu a zachrániť monarchiu. Dokáže však zachrániť samu seba?

VYDAVATEĽSTVO IKAR, a.s.
ROK VYDANIA 2023
ISBN -
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 416
VÄZBA tvrdá
ROZMER 227 × 145 × 37 mm
HMOTNOSŤ -

Ďalšie tituly od autora Patakiová Allison

Sisi Osamelá cisárovná

Sisi Osamelá cisárovná

Patakiová Allison

17,91 € IKAR, a.s. 2023
Sissi – náhodná cisárovná

Sissi – náhodná cisárovná

Patakiová Allison

14,90 € IKAR, a.s. 2017