0

Knihy

Všetko zlato Kremnice

Všetko zlato Kremnice

Autor: Miklovič Jozef
Vydavateľstvo: HJC projekt, s.r.o 2022
EAN: 9788089968794

Slovanskí bohovia a mýtické bytosti žijú medzi nami, hoci o ich existencii nikto ani netuší. Dunajská víla Radawa pracuje ako supermodelka, permoníci utajení pod našimi pohoriami dokonca s ľuďmi obchodujú. Jakub je nešťastný mladý muž. Študuje a zároveň pracuje v rodinnej firme, pomáha pri tavení a hutnení zlata.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - nie Pergamen, Senec - áno

29,70 € Bežná cena 33 €
 

Viac o knihe

Slovanskí bohovia a mýtické bytosti žijú medzi nami, hoci o ich existencii nikto ani netuší. Dunajská víla Radawa pracuje ako supermodelka, permoníci utajení pod našimi pohoriami dokonca s ľuďmi obchodujú.
Jakub je nešťastný mladý muž. Študuje a zároveň pracuje v rodinnej firme, pomáha pri tavení a hutnení zlata. Jedného dňa sa pochytí s otcom pre rozdielny názor na spôsob, akým by mal mladý muž tráviť letné prázdniny. Rovno z taviarne utečie trucovať do hôr. A keďže je celý zababraný od zlata, pomýli si ho permoník s trpaslíkom z Annabergu a zavedie mládenca do podzemnej ríše.
Tam sa pre Jakuba začne úplne nový život plný dobrodružstiev a prekvapení.
Vy, čo slovanskú mytológiu poznáte, určite tušíte, že bájne bytosti nie sú len dobré. Čo je horšie, hranica medzi dobrom a zlom vedie cez srdcia nás všetkých, mýtické bytosti nevynímajúc. Preto je tento príbeh nielen o tom, čo Jakub stratil, ale hlavne o tom, čo našiel. Podzemie totiž ukrýva veľmi veľa zlata. Kovového, no najmä zlata vo forme priateľstva, obetavosti a dokonca lásky.

VYDAVATEĽSTVO HJC projekt, s.r.o
ROK VYDANIA 2022
ISBN -
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 480
VÄZBA tvrdá
ROZMER 217 × 137 × 35 mm
HMOTNOSŤ 707 g

Ďalšie tituly od autora Miklovič Jozef

Všetko zlato Kremnice

Všetko zlato Kremnice

Miklovič Jozef

29,70 € HJC projekt, s.r.o 2022