0
Mysľomágovia - Hmlový ostrov

Mysľomágovia - Hmlový ostrov

Autor: V. S. Moser
Vydavateľstvo: VSM 2022
EAN: 9788057037910

Ellis ešte donedávna bývala s tetou Pyrrou a o tajomstvách mysľomágov nemala ani len tušenia. Dvere do sveta, v ktorom vládne sila mysle, sa jej otvoria príchodom na Insulu Nebulu, kam sa dostane so svojou najlepšou kamarátkou Olwen v rámci študijného pobytu. Vďaka consuasorovi sa Ellis pokúsi objaviť svoju skrytú mysľomagickú schopnosť.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Dodanie 1 až 7 dní

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - nie Pergamen, Senec - nie

14,39 € Bežná cena 15,99 €
 

Viac o knihe

Ellis ešte donedávna bývala s tetou Pyrrou a o tajomstvách mysľomágov nemala ani len tušenia. Dvere do sveta, v ktorom vládne sila mysle, sa jej otvoria príchodom na Insulu Nebulu, kam sa dostane so svojou najlepšou kamarátkou Olwen v rámci študijného pobytu. Vďaka consuasorovi sa Ellis pokúsi objaviť svoju skrytú mysľomagickú schopnosť. Odhalí spolu s priateľmi tajomstvo prívesku s kryštálom, ktorý jej zanechala matka? Zistí, čo znamenajú jej nočné mory s čiernym démonom, kým v skutočnosti je a kto stojí za zrodením temnoty vo svete mysľomágie?
Kniha Mysľomágovia Hmlový ostrov otvára dvere do sveta, v ktorom je možné takmer čokoľvek... Vstúpte do sveta mágie mysle!

VYDAVATEĽSTVO VSM
ROK VYDANIA 2022
ISBN 978-80-570-3791-0
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 416
VÄZBA tvrdá
ROZMER 216 × 150 mm
HMOTNOSŤ 525 g

Ďalšie tituly od autora V. S. Moser