0
Časonauti

Časonauti

Autor: Stiffel Antón
Vydavateľstvo: HJC projekt, s.r.o 2022
EAN: 9788089968831

Tajomní a neohrození cestovatelia v čase existujú mimo bežného času a priestoru, čím popierajú jeho základné pravidlá a z pohľadu vesmíru sú možno nepochopiteľnou anomáliou. Ich poslanie je však dôležité. Strážia nemennosť základného časového prúdu a konzistentnosť časovej línie.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Dodanie 1 až 7 dní

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - nie Pergamen, Senec - nie

21,25 € Bežná cena 25 €
 

Viac o knihe

Tajomní a neohrození cestovatelia v čase existujú mimo bežného času a priestoru, čím popierajú jeho základné pravidlá a z pohľadu vesmíru sú možno nepochopiteľnou anomáliou. Ich poslanie je však dôležité. Strážia nemennosť základného časového prúdu a konzistentnosť časovej línie. Krehká kauzalita časových väzieb sa môže narušiť, a to by mohlo mať na ďalekú budúcnosť nedozerné následky.
V našej minulosti sa nachádza pár pozoruhodných, neraz nevyjasnených záhad, ktorým sa časonauti rozhodli pozrieť na zúbok. Pri riskantných cestách časom skúmajú, či neboli nejako ovplyvnené a či nebola narušená autenticita pôvodného časového prúdu. To nemusí byť jednoduché, pretože sa neraz dostanú do osudovej dilemy: Očistiť časový tok od umelých zásahov aj za cenu rizika, že sa drasticky zmení budúcnosť, alebo do toho záhadného ladenia nezasahovať, pretože je celkom možne, že bez neho by ľudstvo dávno neexistovalo?
Lenže aj časonauti sú len ľudia. Môžu sa mýliť...

VYDAVATEĽSTVO HJC projekt, s.r.o
ROK VYDANIA 2022
ISBN -
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 224
VÄZBA tvrdá
ROZMER 218 × 157 × 18 mm
HMOTNOSŤ 436 g

Ďalšie tituly od autora Stiffel Antón

Časonauti

Časonauti

Stiffel Antón

21,25 € HJC projekt, s.r.o 2022