0
Posledný vlk

Posledný vlk

Autor: Perez Sébastien
Vydavateľstvo: IKAR, a.s. 2022
EAN: 9788055186320

Nádherný príbeh s pôsobivými ilustráciami a hlbokým posolstvom mieru Milo je odvážny chlapec. Veľkú vojnu ľudí proti vlkom neprežil ani jeden bojovník z jeho dediny. Ako skúsený lukostrelec sa rozhodne ísť bojovať s posledným vlkom, ktorý zostal nažive po pustošivej vojne.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - áno Pergamen, Senec - áno

11,61 € Bežná cena 12,90 €
 

Viac o knihe

Nádherný príbeh s pôsobivými ilustráciami a hlbokým posolstvom mieru

Milo je odvážny chlapec. Veľkú vojnu ľudí proti vlkom neprežil ani jeden bojovník z jeho dediny. Ako skúsený lukostrelec sa rozhodne ísť bojovať s posledným vlkom, ktorý zostal nažive po pustošivej vojne. Dlhé putovanie a túžba po pomste ho zavedú mimo vyšliapaných ciest a boj, ktorý bude viesť, nebude taký, ako si predstavoval... prinúti ho pozerať sa na život v prírode inými očami, uznať ho a rešpektovať.

Kľúčom k tomuto nádherne ilustrovanému príbehu je túžba prežiť, láska k zvieratám, zmysel pre komunitu a silné posolstvo pacifizmu. Vedú mladého čitateľa k pochopeniu, že všetci účastníci konfliktu majú svoje vlastné motívy, ideály a pohnútky, ktoré ich nútia bojovať, pričom nie sú o nič lepšie či horšie ako motívy protivníka. Zdôrazňuje aj dôsledky, ktoré má každý čin, a potrebu neodsudzovať iných. Príbeh umožní dieťaťu pochopiť nezmyselnosť vojen, v ktorých nepriateľ často nie je ničím iným ako odrazom nás samých.

Pre čitateľov od 6 rokov

Z francúzskeho originálu preložila Lucia Hlubeňová.

VYDAVATEĽSTVO IKAR, a.s.
ROK VYDANIA 2022
ISBN -
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 40
VÄZBA tvrdá
ROZMER 306 × 242 × 10 mm
HMOTNOSŤ -

Ďalšie tituly od autora Perez Sébastien

Posledný vlk

Posledný vlk

Perez Sébastien

11,61 € IKAR, a.s. 2022