0
Misia Pravek

Misia Pravek

Strelka a Bystroš

Autor: Álvarez Blanca
Vydavateľstvo: Lingea s.r.o. 2022
EAN: 9788081453038

Pomôcka na tréning pamäte. S knihou sa deti prenesú do praveku a zažijú veľa zábavy i dobrodružstva. Obľúbia si ju všetky deti, avšak najviac ju ocenia tie s ADHD. Autorka je špecialistka v obore detskej psychológie, psychoterapie a expertka na pamäť. Kniha je určená pre deti od 7 do 11 rokov. Tréning pamäte je veľkým prínosom pre deti každého veku.

čítať viac

Pozreli ste si

Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty.

Dostupnosť:
Na sklade, posielame ihneď

Dostupnosť v kníhkupectve:
Academia, Bratislava - nie Pergamen, Senec - áno

7,57 € Bežná cena 8,90 €
 

Viac o knihe

Pomôcka na tréning pamäte. S knihou sa deti prenesú do praveku a zažijú veľa zábavy i dobrodružstva. Obľúbia si ju všetky deti, avšak najviac ju ocenia tie s ADHD. Autorka je špecialistka v obore detskej psychológie, psychoterapie a expertka na pamäť. Kniha je určená pre deti od 7 do 11 rokov.

Tréning pamäte je veľkým prínosom pre deti každého veku. Dobrá schopnosť zapamätania si zlepšuje zručnosti, ako je uvažovanie, pretože podporuje dostupnosť väčšieho počtu dát, s ktorými možno vykonávať mentálne operácie. Špeciálne pre chlapcov a dievčatá školského veku je veľkým prínosom čítanie kníh prispôsobené ich úrovni vývoja. Ak sa k tomu pridajú aj ďalšie aktivity zamerané na špecifické precvičovanie pamäte, jej rozvoj sa zábavnou formou umocňuje.

Prostredníctvom blízkeho a interaktívneho príbehu poskytuje táto kniha ideálny tréning pre rozvoj rôznych neuropsychologických, kognitívnych a emocionálnych zručností. Čitateľ získa chuť čítať vďaka jasnému, jednoduchému a zábavnému textu a prostredníctvom týchto prvkov:


Uvedenie čitateľa do dobrodružstva ako ďalšej postavy: protagonisti ho oslovujú priamo a nútia ho zasiahnuť

Aktivity a hádanky: oživujú príbeh a označujú poradie, ktoré treba pri čítaní dodržiavať

Rôzne témy, ktoré zaujímajú deti

Odovzdanie medaily po dočítaní: akredituje získanie každej superschopnosti na vytvorenie pocitu pokroku a zlepšenia


Autorkou je Blanca Álvarez, klinická neuropsychologička a zdravotná psychologička, expertka na pamäť a kognitívnu rezervu.

Táto knižka je ako lístok na cestu, pri ktorej deti zažijú veľa dobrodružstva. Aj keď ju budú čítať doma vo svojej izbe, budú mať pocit akoby boli spolu s hrdinami tohto príbehu niekde úplne inde. Zažijú množstvo úžasných vecí bez toho, aby pritom vytiahli päty z domu.

Obľúbili ste si Strelku a Bystroša? Môžete sa s nimi stretnúť aj v knihe Misia Detektívi, zažiť nové dobrodružstvá a vyskúšať si, ako ste na to s pozornosťou a lúštenim hádaniek a šifer.

VYDAVATEĽSTVO Lingea s.r.o.
ROK VYDANIA 2022
ISBN -
JAZYK slovenský
POČET STRÁN 128
VÄZBA mäkká
ROZMER 202 × 132 × 12 mm
HMOTNOSŤ 204 g

Ďalšie tituly od autora Álvarez Blanca

Misia Pravek

Misia Pravek

Álvarez Blanca

7,57 € Lingea s.r.o. 2022